Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Call of duty ww2 nem indul?

Call of duty ww2 nem indul?

Figyelt kérdés
El akartam indítani a játékot és azt írja ki hogy a call of duty ww2 SP működése leállt. Mi lehet a baj?

2017. nov. 10. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eredeti akkor írj az ügyfėlszolgálatnak a konfigod adataival stb stb. Amennyiben lopott a játėk, akkor ez van. Viseld el.
2017. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eredeti. Szerintem azért nem indulhat mert windows 7 64bitem van és nincs frissítve, és az SP service Pack ot jelenthet nem?
2017. nov. 10. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Azt jelenti. Ha 7 64 biten indul akkor telepítsd fel a legújabb sp t hozzá. Gondolom támogatott a játėk win 7 64 biten is, mert sokaknak az van mėg.
2017. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk kizárt dolognak tartom hogy ne legyen a windows 7-eseden SP1, de simán ellenőrízheted a vezérlőpult / rendszer és biztonság / rendszer ablakban.


Hogy esetleg kell-e neki valami frissítés az indításhoz? Azt sem tartom annyira valószínűnek.

2017. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként csak nem Petyának hívnak?
2017. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Single Playert.

Legendásan katasztrofális lett a játék ilyen szempontból, rengeteg embernek van gondja vele.

Tedd fel a legújabb patcheket.

2017. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A vicc az az akármilyen patch-et akarok felrakni nem engedélyezi mert mindig hiba kódot ír ki 0x34242 ilyenek. Én soha nem frissítem a windows-t de már 1x frissitettem a gta 5 miatt de az sem lett jó. Leszedtem a win 10et most felrakom ezt menni kell rajta remélem..
2017. nov. 10. 10:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Tuti az lehet a hiba oka,hogy nincs 1db windows 7 64bit frissítés fönt a gépemen. Mert le van tiltva és nem frissítettem le.
2017. nov. 10. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha inkább egy frissítésekkel ellátott win 7-est teszel fel, mert az már stabil szokott lenni, és annyi ideig tart a telepítése, mint egy sima windows 7-nek.
2017. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!