Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 - "Nincs hangkimene...

SajtosTészta69 kérdése:

Windows 10 - "Nincs hangkimenetei eszköz telepítve" (HP ProBook 450 G1) (? )

Figyelt kérdés

A számítógép egy kicsit régen volt "takarítva", szóval úgy gondoltam űjretelepítem és törlök róla mindent. Nem volt probléma, a Win10 szépen letörölt mindent és újratelepítette magát. Aztán észrevettem hogy a hangszóró nem működik, és "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve". Gondoltam letörölte a Drivert, csak újratelepítem. Letöltöttem a drivert, újraindítom a gépet. Nem működik. Letöltök még egyet, az sem.

Sok fórum és fájlok felkaparása után ezt tudom mondani: Driver van a gépen, de sem a beépített, sem a felcsatlakoztatott hangszórót/fejhallgatót nem érzékeli. Vagy 5 féle javítási módot próbáltam ki rá, de egyik sem működött.

Az egyik oldal pl: [link]

A drivereket a HP hivatalos oldaláról (ehhez a típushoz nincs audio driver) és egyéb helyekről pl.: DriverEasy

Kéne gyorsan segítség, mert kell a számítógép a tanulmányaimhoz.



2017. nov. 10. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a HP Support Assistant programmal megkerestetni a drivereket.


[link]

2017. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!