Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Tehát olyan ~200k körül kéne egy megbízható laptop.

Még soha nem volt nekem ezért nem ismerem melyik márka mennyire időtálló és jól működő.

Kollégiumba kéne nekem főként kezdő szintű programozásra, photoshop-olásra és még ugyebár filmezésre és alap felhasználói egyéb dolgokra.Igazából kis részt játékra is te az az utolsó és leginkább elhagyható szempont.

Már nézegettem és találtam egy tetszetőset:

[link]

Mi a véleményetek?Egyedül a HDD-je ami problémás jobb lenne egy SSD.Kérlek küldjetek ha van jobb és kíváncsi vagyok a véleményetekre.:)



2017. nov. 10. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan eltaláltad a márkát. Lenovoval igazából most nemigazán lehet mellélőni, remek porfóliójuk van, megbízhatóak, megkockáztatom azt mondani, hogy jelenleg a legjobbak a laptop piacon. A linkelt laptopbőven megfelelne mindennek amit írtál, szerintem az sem vészes hogy HDD-je van. Szerintem mostanság az emberek nagyon rá vannak pörögve erre az SSD témára, oké hogy gyors mint az állat, de egyvalamit nem reklámoznak annyira, azok a logikai áramkörök idővel megadják magukat. Nekem a másik gépembe van SSD: Kingfast KF2501MCM 32Gb SSDnél 2800üzemóra (kb 2 év használat) után 50% kondíciót mutat az SSDlife ami eléggé kiábrándító adat, és ezt úgy hogy minden ajánlott SSD-t elhasználó funkció le lett csukva. Bár 2 év alatt is fejlődhetett annyit a technológia, hogy már nincsenek ilyen gondok, erről már nemtudok nyilatkozni
2017. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Photoshop-ra volt pénzed, akkor tudsz még kicsit többet rászánni a laptop árára is. A Lenovo pedig minden csak nem megbízható. Köze nincs a kínai Thinkpad-nak sem a régihez. Akkor mit várjon az ember a gyártó más szériájától ?
2017. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na így döntsön az ember az egyik mellette a másik ellene szól.A Photoshop nem eredeti, :D és még így nem lettem előrébb, még küldhetnétek konkrét laptopokat.
2017. nov. 11. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: a Lenovo az egyetlen márka, aminek egyik gépe sem ajánlott jelenleg a megbízhatatlan garanciális háttér miatt. Látszik, hogy sokat értesz hozzá.

Kérdező: photoshopra ips kijelző kell, azt két gép tudja jelenleg 200k körül: HP Probook 430 és Fujitsu A557. Ezek azok, amik nem fognak fél év alatt szétesni és megbízható a szervizük.

2017. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de főleg programozásra kéne.Melyik márka megbízható ?
2017. nov. 11. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

A Lenovo termékekre nincs garancia!

A szerviz minden esetben javítás nélkül küldi vissza a készüléket. Felejts el mindent amit a TMX javít!

2017. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!