Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 4K TV...

Milyen laptopot vegyek 4K TV filmezéshez?

Figyelt kérdés

A játékok nem igazán érdekelnek, csak mkv videók lejátszása lenne a cél, de az 4K felbontáson HDMI-vel TV-re küldve.


Valahol azt olvasom, hogy egy GTX 1050 azért kéne hozzá, máshol azt írják, hogy háttértárról kb bármelyik mai videokártya megbírkózik a 4K filmekkel.


Érdekel minden vélemény és tapasztalat.



2017. okt. 1. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
bármelyik jelenlegi (500/600 széria) intel HD graphics megbírkózik ezzel
2017. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4k film lejátszáshoz esetleg facebookozás még egy mini pc is elegendő lenne ami 40 000ft-tól már vannak.Külföldről pedig még olcsóbban 10.000Ft-tól akár.

De ha laptop akkor mennyit kőltenél rá?

[link]

2017. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
GTX 1050 az akkor kellene ha esetleg játszani szeretnél, de mivel nem akarsz ezért elég a processzorba integrált videó kártya is , ahogy 1# írta.
2017. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2-nek: külföldről szeretnék, igen.


Ha így áll a helyzet, akkor valami ilyesmi lesz, hogy azért a pár éves játékok, amiket néha előveszek azért elfussanak. Eddig $800-$1000 között néztem, de akkor lejjebb adok.

[link]

2017. okt. 1. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
gtx 1050 konkrétan a gtx 960 teljesítményével bír ami már játékos kártya és nem mi haszna 4k - videó lejátszásra alkalmas szutyok !
2017. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én nem értem, de ha 4K-s filmet nézel, akkor ahhoz 4K-s tévé kell. Az meg mind lejátsza a filmet bárhonnan, ahhoz nem kell laptop. Tehát ha laptop kell akkor nem értem miért a 4K a szempont.
2017. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező amit linkeltél:

[link]

Azon az új játékok is elfutnak egész jól.

Játékra megfelel,4k-ra jó lesz.

171 000 FT megéri.

Melyik játékokkal játszanál?(kiváncsiságból)

2017. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mkv videókat szeretnék lejátszani. Tudom lehetne flash-re, külső HDD-ra másolni, aztán tv-be dugdosni, de sokkal egyszerűbb közvetlenül lejátszani azonnal, és nem mozgatni a több 10 GB fájlokat. Ettől a smart tv keretrendszertől is falra mászok, borzalmas lassú, és nem felhasználóbarát.
2017. okt. 1. 16:14
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 - a legkomolyabb, amivel nagy ritkán leülök játszani az a World Of Tanks
2017. okt. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!