Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy merevlemez elromlik a...

Ha egy merevlemez elromlik a rajta tárolt fájlok eltűnnek? A gép nem lassul be tőle? Jól tudom hogy csak a fájlok tűnnek el?

Figyelt kérdés
Csak mert az én gépem nagyon belassult és nem tudom mitől, lehet az alaplap a hibás mert az az egyetlen ami régi benne a többi (videokártya, proci, tápegység) új, lehetséges az alaplap hibás??

2017. nov. 12. 15:45
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

A fájlok a merevlemez meghibásodás után is rajta maradnak a lemezen. Visszanyerését sokszor csak adatmentő cégek tudják megoldani kisebb vagyonokért. Ha csak az elektronika romlik el rajta az szerencsésebb, mert egy ugyan olyan merevlemez paneljának átszerelése után visszanyerhető az adat, komolyabb kiadás nélkül.


Belassulást meg rengeteg minden okozhat, hibás merevlemez miatt is. Alaplap hiba miatt inkább instabil lenne a géped (lefagyna, kék halálozna).

2017. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!