Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártytát vegyek...

Milyen videokártytát vegyek ehez a konfigurációhoz? Böv lent

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a számítógépembe egy videokártyát.árat nem írnék,mert nem kifejezet keretem van rá.inkább igényeim,ami az hogy a lehető legolcsobb legyen, de vigye a mai játékokat.nem vagyok nagy játékos és fps figyelő stb de az már engem is zavart hogy a Call of Duty WWII ben ugyan nem szagatott a játék de a részleteség nagyon gyenge volt pl bombák az elején az ember melkasán ugráltak meg a leszakadt tesztrészek is csak egy piros paca volt kb.nem vágyom én 4k-ra csak hogy hd legyen.de abban részletes és ne szaggason.valamit mondott anno akitől vettem a gépet hogy ha gondolom vehetek hozzá valamiből még egyet és össze lehet kapcsolni stb talan a proccesszort vagy vgat vagy mit.nem ertettem...

A gép:

Alaplap:gigabyte f2a68hm-ds2

Processzor:amd a8 7600 box

Memoria:samsung 16gb ddr3

400w táp



2017. nov. 13. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai játékok nagyon igénylik a videókártyát és az áruk az egekben van.

De 50ezer alatt én nem gondolkodnék.

Persze van olcsóbb meg esetleg használt.

2017. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mégis pár tipust kérnék,ami passzol a proccihoz stb!?
2017. nov. 13. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a proci kb. 35-40%-al gyengébb, mint egy G4560 (az idei év eleji abszolút "best buy", de azért nem túl combos procija), szóval olyan sok értelmes lehetőség nincs mellé.

Talán egy GTX 1050 Ti még beleférhet, de ha nincs 50 ezered videokártyára, akkor RX 560 vagy esetleg nem Ti-s GTX1050.

2017. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!