Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg használt...

Mennyire éri meg használt SSD-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta hogy ez nem igazán tud elromlani,és inkább vegyek használtan egyet akár 5-10 ezer forinttal olcsóbban.Én viszont nem vagyok ebben jártas de kicsit félek ettől a használt hardver dologtól.

2017. nov. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hdd/ssd-t használtam nem éri meg venni. Az SSD is eltud romlani sok használat után. Mivel nem olyan szörnyen drágák az ssd újonnan kb 15-16 ezer egy 120GB-os ezért szerintem ne vegyél használtan, mert könnyen lehet, hogy csalódni fogsz.
2017. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből semmit nem érdemes használtan venni mert másnapra bármi elromolhat. A CPU a RAM általában sokat kibírnak és mivel az SSD-ben sincs mozgó alkatrész és a hőmérséklet-változásra is kevésbé érzékeny, könnyebben nyomon követhető, hogy meddig használható még. Ha jóval olcsóbb az újnál én megvenném. Persze ez is csak egy vélemény...
2017. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használtat nem biztos, hogy mernék venni, viszont hardveraprón szokott lenni bontatlan is jóval a bolti ár alatt. (Én is így vettem másfél éve a HyperX Fury 240GB-ot 18 ezerért.)
2017. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az SSD tesztek mutatják, hogy általában a TBW elérésekor - max felírható adatmennyiség - adják meg magukat, ami meg jól nyomonkövethető és általában a TBW értéket jóval túl is írják egy-egy SSD-nél tehát bőven alá is becsülnek a gyári adattal.
2017. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!