Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX oldalról megéri előre...

PCX oldalról megéri előre összerakott pc-t venni? Mennyire olcsók a hardverek?

Figyelt kérdés
Én is az saját összeállítás pártján állok de megnéztem az oldalt, és egész olcsó erős configok vannak. És a kül. hardverek áraihoz képes ez az oldal mennyire adja jó árban? (pl megéri-e innen összeválogatni az alkatrészeket majd kérni egy összeállítást?)

2017. nov. 14. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Az árak elég jók. Saját magad rakd össze. Annyira nem rosszak a konfigok de finomhangolásra szorulnak (táp, ssd:kell vagy nem kell, gyenge vga erős proci vagy fordítva illetve a proci hűtője... általában ezek szorulnak egy kis átalakításra), kiindulasi pontnak jók.
2017. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri magad összeálíltani a konfigot, akár külső segítség alapján, már csak azért is, mert úgyis lehet kérni a PCX-nél összeszerelést. Szerintem nem telik ekvesebb energiába magadnak összeválogatni az alkatrészeket, mint azt kisilabizálni, hogy az előre összerakott gépek megfelelnek-e a te igényeidnek. Szóval csak akkor 'éri meg' igazán összerakottnak venni, ha nem is igazán érdekel, mit veszel.
2017. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 És ha magamnak állítom össze, megéri tőlük venni? Vagy inkább rendeljem alkatrészenként onnan, ahol a legolcsóbb?
2017. nov. 14. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz magad összerakni, akkor a PCX-nél vannak olcsóbb helyek. Pl nagy általánosságbana Compker olcsóbb árakkal szokott kecsegtetni, de ha nem vagy rest több különböző helyről is vásárolni, akkor mindenre találhatsz kedvező üzletet, pl az Árukereső segítségével.
2017. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!