Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik ha egy számítógépe...

Mi történik ha egy számítógépet kétszer kötök rá egy routerre?

Figyelt kérdés
Az alap ötlet az lenne hogy vennék egy hálókártyát a gépembe és kétszer kötném hozzá a gépet a routerhez. Arra gondoltam hogy ha ezt megcsinálom akkor nő a gép és router közötti sávszélesség 100mbps-ről 200-ra. Hülye ötlet vagy lehet benne valami?

2017. nov. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a LACPot ismeri mindkét oldal ( PC és router oldal ) akkor lehet LAG-ot megvalósítani. Mondjuk én ilyet "háztartási" routerben még nem láttam, attól még létezhet.

Most azon gondolkodom, hogy mi a hasznod származhat belőle ( szerintem semmi :) ), de a kérdés valóban érdekes.

2017. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyobb internet csomagra szeretnék váltani és a router wan portja kezelné a 300mbps-t de a lan portok csak 10/100-asok. És az volt a gondolatom hogy ezzel a módszerrel talán duplázhatnám a gépbe menő sávszélességet.
2017. nov. 16. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapötlet ebben az esetben az, hogy veszel egy 10/100/1000-es routert és akkor csak egy drótot kell beledugni a gépbe. Persze ehhez az alaplapod LAN csatlakozójának is gigabitesnek kell lenni.
2017. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!