Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

B~Way kérdése:

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki szeretném kérni a rutinosabb és hozzá értőbb emberek tanácsát abban hogy milyen laptopot vegyek?


Gamer laptopon gondolkozok mert mondhatni sokat játszok, de sokat is utazok ezért kell laptop.


Mostani gépem el az a baj hogy hiaba van benne egy NVDIAGeForce 960M 2Gb vga meg 8 Gb ram egy I7 es 2,7 magos procival. Sajnos még a World of tanks közepes grafikán laggol és felmegy a pinggem 130 ra sokszor (nem a netemmel val a baj szerintem mert 50 Mb/s letoltesem van ncore ról.


Most egy Lenovo Y50-70 készülékem van, de ezt le akarom cserélni.


Nézegettem gépeket de őszintén bevallom nem merek rendelni mert nem ismerem ugy. Erre azt hittem hogy jó erre a wot is laggol, cod 4 is max grafikán néhakomolyabb játékok ( pl sims 3 [fura mert sims 4 simán megy] bf 3) nem is erőltettem, kb 30 perc játék utan laggol. Battlefield 3 nak még az intro videója is. Nem tudom mi lehet a baj.


450.000 a max amit ki is adnék érte. Gondolom ebben már megtalalhato az én elvarasomnak is egy megfelelő masina



2017. nov. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hiába jó a hardvere vagy gamernek hívják, a laptopok hűtése elég korlátozott, és játékok közben rendesen fel tud melegedni, ami a proci és videokártya teljesítményére hatással van.

Sokat utazol. Közben is játszol vagy csak otthon? Mert utóbbi esetben érdemes lenne két masina, egy otthoni és egy utazó, ennyiből simán megoldható.

2017. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ennek jónak kéne lennie :D


[link]

2017. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első rá nézésee valóban nem rossz :))
2017. nov. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!