Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újonnan telepített Windows 10...

Újonnan telepített Windows 10 és újonnan vett alaplap (Asrock A320-DGS). Driverek fent, de nincs hang. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abba a probléma ütköztem,hogy vettem egy vadi új gépet és én raktam össze alkatrészenként.Minden a helyén van és jól működik.Kiéve a hangot nem tudom megoldani.Jelzi hogy van, és ha rakok be videot vagy akarámit, máris mutatja a jelszintmutató ,hogy már pedig van hang,de akármit dugok be a jack aljzatba az süket. Kérlek segítsetek. Köszönöm.



#hang #számítógép #asrock320-dgs
2017. nov. 18. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az asrock oldaláról: ftp://europe.asrock.com/Drivers/All/Audio/Realtek_Audio(v8004).zip
2017. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de semmi.:( tovvábra sincs hang.:\
2017. nov. 18. 14:00
 3/5 A kérdező kommentje:
*továbbra
2017. nov. 18. 14:10
 4/5 Styx44 válasza:
Üdv. Pár éve én is így jártam egy asrock alaplappal, kb. ugyan ez volt nálam is. a megoldást az jelentette hogy az alaplapon találtam kivezetést az előlapi jack csatlakozóhoz. oda bekötve máris volt hang elöl hátúl.
2017. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előlapi is is ra van kötve az alaplapra. :(. HD Audio csatlakozora.:/
2017. nov. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!