Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy fm2+ alaplapba belerako...

Ha egy fm2+ alaplapba belerakok egy 100W fogyasztású processzort, abból lehet probléma?

Figyelt kérdés
Mertha a tudásom nem csal, az fm2-es lapok MAX 95W teljesítményt tudnak leadni a processzornak, viszont nekem 100W-ot fogyaszt a procim.

2017. nov. 19. 20:02
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Milyen proci? Milyen lap? A proci rajta van a kompatibilitási listán?
2017. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hülyeséget írtam. A lap fm2+, a proci pedig fm2-es és a gyártó szerint 100W-ot kezel, tehát a proci jó hozzá.

Egyébként váratlan leállásokat produkál a gép (új lap lett beszerezve (fm2a68m-hd+)).

Most olvastam egy külföldi oldalt, ahol többen is panaszkodnak erre a lapra.

2017. nov. 19. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
a processzor TDP-je mindig a maximum, amit kisajtolhatsz belőle, tehát normál esetben az a 100w lesz 50-70 watt.
2017. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írtad le a procid típusát.

De ha 100 wattos, akkor gondolom, hogy A10-es, vagy Athlon II X4-es, vagy Athlon X4-es. Ezek 100 wattosak a support szerint. Simán bele lehet tenni.

2017. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!