Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemen elkezdett nagyon...

LOLhun kérdése:

A gépemen elkezdett nagyon sok játék laggolni. Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy a PUBG elkezdett laggolni ugyan azon a grafikán amin nem laggolt és még a hang is szaggatni kezd már a lobby-ban is. A Rainbow is laggol a gépen a War Thunder sem fut azon a grafikán amin futott. Majdnem egy hete újra lett rakva a gép semmi sincs a gépen csak driverek és a játékok és úgyan úgy laggolnak továbbá is. A gépem:

GTX 750 2 GB

i3 4160 2 magos 4 szálas

12 GB ram

Mi lehet a baj?



#hiba #hardver #gép #RAM #driver #GTX #War Thunder #PUBG #PlayerUnknows Battleground
2017. nov. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
NAGYON gyengusz a gép. Valószínű ráférne egy fejlesztés de érdekes hogy eddig nem laggolt. A PUBG optimalizálatlan majd decemberben jön az 1.0 reménykedj hogy jobb lesz. A GTX 750 már nem tudja rendesen a játékokat érdemesebb lenne egy 1050 1060 vagy amire engedi a pénztárca és valami 7. genes i5 vagy 8. genes i3 (7600k/8350k) egy z270/z370 es lappal valamint egy ddr4 es RAM fejlesztés. Én azt mondom 8GB bőven elég egy idejig valami 3000MHz körül vagy 2666/2888 is jó. Egy ilyen konfiggal már jobban futnának és sokáig is bírnád vele, persze videókártyát 2 3 év múlva kéne cserélni hogy a top on legyél de szerintem 4 5 évig bírni fogod. Ha meg nincs pénz rá akkor nem tudom mit lenne érdemes csinálni. Remélem hogy egy picit is segítettem de gondolom nem tervezel új gépet. A pubg jobban lesz optimalizálva decemberben addig várj még és ha gép mellett döntesz akkor nézelődj utána fps teszteknek meg hasonlóknak.
2017. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 4. generációs proci elég régi, mikor volt utoljára pasztázva a hűtőd? Az olcsóbb (1000Ft alatti) hűtőket évente cserélni kéne (hűtő leszed, régi paszta lepucol, új paszta rárak, hűtő vissza), de még márkásabb esetében is (pl coolLaboratory vagy thermal grizzly) 2, nagyon max 3 évente be kéne ruházni rá.

Ha a beszáradt paszta miatt megugrik a hőmérséklet, az simán csinál ilyet.


Ajánlott lenne a videokártyát is szétszedni és az ottani gpu-t is újrapasztázni, illetve komplett portalanítás se ártana a gépnek (porszűrők, hűtők stb).

2017. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
volt tisztítva néztem a gép CPU és GPU hőmérsékletét de átlagos volt elviekben most már több játékot is kipróbáltam és mindnél ami olyan játék kb 20 fps-re esik csak a warthunder nem
2017. nov. 22. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!