Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mechanikus billentyűzet...

Trashed444 kérdése:

Mechanikus billentyűzet vásárlásán gondolkozok és a véleményeteket szeretném kérni. Szerintetek melyik lenne az ideális választás?

Figyelt kérdés

Kettő billentyűzetre sikerült leszűkítenem a kiválasztottakat.

[link]


[link]


Nehéz a döntés köztük, mind a kettő nagyon szimpatikus. Tudásban gondolom egyformák, de szeretném megkérdezni a nálam ebben jártasabbakat, hogy mi a véleményük. :)

Köszönöm előre is!



2017. nov. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindketto riaszto nevu marka, ilyet en nagyon megfontolnek.


Ezen kivul mechanikusnal a switchek szine nagyon-nagyon fontos. Ez donti el a kapcsolo karakterisztikajat.

A kek az hangosan kattan, gepeleshez kivalo.

A piros az fokozatmentes, jatekokhoz talan jobb.


Nekem Cooler Master Trigger-Z brown van, a csuklotamaszt nem adnam semmiert, es a kapcsolo is kivalo jatekra es gepelesre is.

2017. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Előző!

Köszönöm gyors válaszodat! Ha esetleg tudsz még ajánlani egy párat azt megköszönöm. :) utánanézek az általad említettnek is!

2017. nov. 21. 07:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudsz jóféle mechanikus numpad nélküli, azaz ten key less mechanikus billentyüzeteket. Tudom, hogy ilyeneket nem érdemes olcsóbban venni, de az egyel kisebb árkategóriájúakra is nyitott vagyok.
2017. nov. 21. 07:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van Rapoo V500, de a gyári kapcsolói elég gyatrák, rosszabb rajta gépelni, mint egy jobbfajta membránoson. Én lecseréltem Gateron Clear-re a kapcsolókat. Aliexpressről olcsón meg lehet kapni, de elég nagy meló mindegyiket átforrasztgatni... Ha most vennék, lehet hogy inkább egyből vennék egy normálisat, mondjuk CoolerMaster MasterKeys Pro S-t.
2017. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!