Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott az SD kártyám?! :c...

Cristo kérdése:

Elromlott az SD kártyám?! :c Hogyan menthetőek meg róla az adatok?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung 32GB-os memóriakártyám, már több mint egy éve megvan. Telefonban volt/van használva. A minap töltöttem a telefonomat, és mikor leszedtem a töltőről, nem tudtam azonnal megnézni, de kb 20-30 percre rá nem működött a mobilnetem. Kapcsolgattam ki-be, de semmi. (Ekkor még nem írta ki, hogy baj van a memóriakártyámmal.) Aztán újraindítottam a telefonomat: a mobilnet működött, de kiírta, hogy a kártya sérült, vagy még nem használt, formázzam meg... De ha megformázom, minden eddigi adatom elveszik. :( Most nem tudom használni, nem is izgatna, ha újat kéne venni, de a rajta lévő adatokat valahogy meg lehetne menteni még? Igazából az jobban érdekelne. Vagy örökre le kell mondanom róla?


Hallottam/láttam olyan programokat neten, hogy visszaállítják külső hordozókra azokat a fájlokat, amiket az adott dátumban akkor tartalmazott. Ez igaz, vagy csak hülyeség? Ezzel működne?



2017. nov. 21. 08:53
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Mindenképpen megpróbálnám egy számítógéphez csatlakoztatni kártyaolvasóval.

Ami látszódik rajta, átmásolni a számítógépre.


Ami nem, azt meg valamelyik adatvisszaállító programmal megpróbálni átmásolni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


Legközelebb pedig gyakrabban mentsd a fontos tartalmat...

2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oksi.

Köszönöm a tanácsot!

2017. nov. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!