Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes még I5 7400 proci...

Érdemes még I5 7400 proci köré gépet építeni?

Figyelt kérdés
2018-ban még elég lesz a teljesítménye ?
2017. nov. 22. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán, még jópár évig vígan elég lesz. Hiszen csak nemrég jelent meg.
2017. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma az egyik számtech üzletbe voltam érdeklődni ott mindenképpen egy Ryzenre akartak rábeszélni mert az hat magos (ryzen 5 1600) hiába mondtam hogy intelre építenék gépet.
2017. nov. 22. 19:58
 3/5 MGéza ***** válasza:
Én hagytam volna magam rábeszélni. Alig drágább, egy magon nem számottevően lassabb és sokkal tovább lesz elég, mint a 4 magos Intel, ez már nem FX hogy jelentősen le legyen maradva és nem is melegszik annyira. Egyébként már csak azért sem éri meg mert már itt van egyébként a gen 8 i5 is ami kapásból 6 magos, bár az olcsóbb lapokra még várni kell hozzá.
2017. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem már 3 éve van i5 4690k-m húzás nélkül és még mindig megy gond nélkül.


Ryzen a több mag miatt jobb ilyen árban, de ha te mindenképp intelt akarsz, akkor lehetőleg i5 7500-at nézzél.

2017. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is haswell i5-öm van és repeszt rendesen. Hiába vannak az új genes intelek, attól az előzőeket nem kell kukázni. Annyi többletet nem adnak (számomra), hogy lecseréljem a jelenlegi procimat. Sőt inkább később veszek egy i7-et szintél haswellt. (Használtan). És azzal is vígan elleszek pár évig. Bár újonnan persze megfontolandó, mire költ az ember. Ha van pénz akkor új generávióval érdemes indítani. Bár ahogy fentebb írták, a lapok még nem igazán olcsóak. De ha van pénz, miért ne?
2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!