Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szerverre és külön...

Milyen szerverre és külön féle programokra van szükségem?

Figyelt kérdés

Egyetemen egy olyan házit kaptam, hogy le kell írnom egy üzleti modelt, hogy hogyan üzemeltetnék egy webshopot, hogyan szépszerűsíteném stb... és a feladatban van pár technikai kérdés is amithez annyira nem értek...


Tudom, hogy normál esetben nem saját magam hosztolnám a weboldalt, de a feladatban az meg megadva, hogy nekem kell egy szervert felállítani stb....


Tudnátok pár kérdésre válaszolni?


Milyen szerverre? Activer directoryra? vagy mire van szükségem, hogy egy nagy weboldalt futassak?


Ahogy mondom, nem feltétlenűl kell praktikusnak lenni. Letudnátok írni, hogy milyen programokat és szervereket ajánlanátok (pontos model) és hogy mért?



2017. nov. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyitsz egy céget, (vagy, hogy akarsz kereskedni, számlát adni.. cég nélkűl?) elindítassz egy cPanel vezérelt VPS-t, vásárolsz egy minnél témába és húsbavágóbb meg miegymás .hu domaint, vásárolsz egy Prestashop profi sablont olyat ami quickstarttal telepíthető..feltelepíted a domainedhez, felviszed a termékeket fotókkal, megírod a rengeteg sok szöveget és felviszed, Megíratod erre szakosodott jogásszal az adatvédelmi nyilatkozatot (ugyanez rendezi a naih számod is)

Azért cPanel vezérelt szervert mert minden szükséges meglesz hozzá ami a biztonságos üzemeltetéshez kell, Apache, Dns, php,adatbázis mindez folyamatosan frissítve stb.. + Automatikus SSL de nem árt majd lecserélni fizetős komolyabb SSL-re.

Mikor minden beállítással/finomhangolással/teljes teszteléssel megvagy ráijesztessz a soppodra egy napi 4-5e forintos adwords kampánnyal

2017. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

dell poweredge T20 vagy Dell PowerEdge T30

HP proliant ML10gen9,10

windows server

2017. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!