Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás-öreg nyomtatópatron...

Hibás-öreg nyomtatópatron helyrehozható azzal ha leszívom belőle a tintát és feltöltöm pálinkával vagy más erősebb alkohollal?

Figyelt kérdés

Már van vagy kèt èves ès már fogalmam sincs hogy hányszor töltöttem újra, ès elkezdett homályosan, szellemkèpesen ès darabosan nyomtatni.


Csak sajnos most nincs pènzem újat venni, de kellene nyomtatnom. Így gondoltam valahogy helyre kellene hozni, ezèrt arra gondoltam hogy mivel külsőleg jó a fúvókák tisztítasára, esetleg jó lehet úgy is ha feltöltöm valamennyi pálinkával, majd nyomtatok pár oldalt megy rányomok egy fúvókatisztítást gèprő ès hogy az majd kipucolja...



2017. nov. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal szerintem nem megy.

Ultrahanggal szokták tisztítani, ha még lehet a patronosok, aki újratöltenek. Persze kipróbálhatod patikai alkohollal.

2017. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig a külső tisztítás működött, úgy hogy kb 3-4 mákszemnyi pálinkát vègigkentem egy kb hajszálvèkony fecskendő tűjèvel majd kb 10-15 mp múlva letöröltem. Most meg már ezsem működik, ès a patron szavatossága is lejárt, így ez jutott eszembe, meg mèg most egy dolog miután kiírtam a kèrdès az hogy beletöltenèk valamennyi pálinkát ès nem ragasztanám le a tetejèt hanem hagynám hogy átfollyon rajta.
2017. nov. 24. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon, ha lesz rá pénzed érdemesebb egy olcsó lézert venni. Nem kell föltétlenül új, jó lesz egy jó állapotú használt is. 5-10 ezer körül már lehet kapni. Arra kell ügyelni, hogy win10-ig legyen hozzá driver. Ha ez meglesz, onnantól kezdve elfelejtheted az ilyen fúvóka problémát. A por nem fog beleszáradni akkor sem, ha fél évig nem nyomtatsz vele. Tapasztalatból mondom.

A patronra visszatérve ezt is kipróbálhatnád:


[link]

[link]

2017. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hülye vagy ember a pálinka többet ér mint az egész szar
2017. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!