Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alza.hu áruházról vélemények?...

Alza.hu áruházról vélemények? Megbízható bolt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
olcsónak olcsó, de mint a pcx, a garanciális javítás rémálom.
2017. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Cseh az anyacég, de itthon is jelen vannak. Olcsó és nagy a választék, nekem semmi gondom nem volt velük.
2017. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt meg is mondták milyen rossz a pcx

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


Akkor hol érdemes összerakatni a gépet?

2017. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia, iPon vagy Aqua-t ajánlom.

Üdv!

2017. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4 Szia!

A pcx miért kell nekik ezt csinálniuk? Őket meg bízzák rakjanak össze egy gépet és eltörik a ventilátort túl sók pasztát raknak rá, és nem cserélik ki az alkatrészeket mert ők azt mondják semmi baja.


Ezekről nincs ilyen rossz tapasztalat iPon Aqua?

2017. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4 es vagyok amiket írtam azokról nincs rosz tapasztalatom, pont ezért írtam ezeket.
2017. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
iponról már hallottam rosszakat. hibás alaplapot küldtek de nem voltak hajlandóak visszafogadni vagy szervizelni. Végül sikerült vmit intézni de nem a legjobb áruház.
2017. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7 Aqua-n lehet összerakatni gépet, és megbízható?


Én most nem akarok venni gépet, csak érdekel ha egyszer akarok összerakatni gépet.


Elég búkoság ezektől a cégektől ilyen dolgokat meg mernek tenni, már lassan semelyik ilyen összerakó boltra ne bízunk semmit.


És akkor alkatrészeket se vásároljunk ezektől a cégektől?


Már lassan mindenki rakja magának össze a gépét otthon, ezek a cégek össze törik a ventilátort, túl sók pasztát raknak, és egy 70 Ft-s videokártyát nem akarják ki cserélni a pcx.


Én egy összerakott gépet vásároltam 3 éve és semmi baja a gépemnek, csak egy tápegységet cseréltem ki egy minőségire, egy HKC tápegység volt benne.


Itt vettem a gépemet:

[link]

2017. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70 ezer Ft-s videokártyát nem akarják ki cserélni a pcx
2017. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%
Megbízhatatlan cég, ha hiányos terméket küldenek ki akkor is le van tojva a vevő, nem túl készségesek, átverő túlreklámozott nullák!
2018. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!