Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Call of duty 2 SwiftShader 3....

Tele kérdése:

Call of duty 2 SwiftShader 3. 0-val elindul, de rossz a kép miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy régi acer aspire 5570z laptopom amiben eléggé rossz videókártya van,nemigen indlnak el az olyan játékok amihez kell directx9. Ennek ellenére letöltöttem a cod2-t kiváncsiságból.Telepitettem,és kiirta ezt:directx encountered an unrecoverable error fix. Rákerestem a neten,és találtam rá megoldást.SwiftShader-t letöltöttem és egy fájlt belehúztam a cod mappába.Elindult a játék örültem is.Aztán beadta az elején,hogy irjak be egy nevet,beirtam,és ezután jött a meglepetés.Bead egy menü féleséget,és az egér bal oldalt tud csak mozogni fel,le de se jobbra se balra nem megy.Akadás minden nélkül,csak nem tudok rámenni semmire,mert az egér csak fel,le.Szóval ez a kérdésem,hogy ez ellen lehet valamit tenni?Csak mert láttam videókat ahol másnak sikerült ezzel a swiftshaderrel.


2017. nov. 28. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!