Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha játékra és átlagos felhaszn...

Ha játékra és átlagos felhasználásra vennék procit, akkor a rayzen 3 vagy rayzet 5 lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Jó tudom hogy az 5 lenne a jobb,de a 3-al is hond nélkül menne minden?

2017. nov. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik se, ezek a kínai utánzatom megbízhatatlanok. Vegyél rendes ryzen porcesszort, ha van rá keret akkor mindenképp 5-öst. A 3-as széria se rossz, de érezhető a különbség.
2017. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaa nem kinait csak rosszul írtam bocsi :D


Köszi!Akkor még félrerakok kicsit :)

2017. nov. 29. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Játékfüggő, R5 1400 az alacsony órajele miatt rosszabb lehet bizonyos játékokban mint az R3 1300x. Persze lehet tuningolni, de ahhoz min. 25 ezres lap kell.


Amúgy a játékok 90%-ához elég egy R3 1200 is, ha nem fontos a stabil 60FPS, de 30 alá nem fog esni egy sem. GTX1060 6GB-tól vennék jobb fajta R5-t.

2017. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy gondoltam én is hogy amit a procin megspórolok azt hozzáadom a videókarihoz és abból lesz egy jobb.Késöbb meg majd tudom a procit variálni.:)
2017. nov. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!