Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék PC-t fejleszteni....

Szeretnék PC-t fejleszteni. Valaki meg tudná nézni, hogy kompatibilisek-e a kiválasztott alkatrészek?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gép:

Ház: [link]

Táp: [link]

Processzor: [link]

Videokártya: [link]

Alaplap: asus b150m pro gaming

RAM: 2DB [link]


Ezekre szeretnék váltani:

Alaplap: [link]

Video kártya: [link]

Táp: [link]

RAM: a jelenlegiből még 2 RAM pluszba



2017. nov. 29. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

De minek? Alaplap minek?

Az egyetlen dolog amit indokoltnak látok, az a kártya és a RAM.

2017. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj elnézést elfelejtettem mondani: Az alaplapom elromlott.
2017. nov. 29. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Alaplapcserének semmi értelme ebben az esetben, ugyanaz a chipset, ugyanúgy 4 ram fér bele, csak pénzkidobás. Tápcsere is felesleges, a mostani is elég a fejlesztés utáni gépnek. Ebből a pénzből vegyél onkább egy gtx 1060 6gb vagy rx580 8gb kártyát és egy ssd-t, annak van értelme és sokkal jobb lesz tőle a géped.
2017. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elromlott akkor persze értelemszerű a csere, a táp akkor is felesleges. Inkább gtx1060 6gb (rájöttem hogy lehet az rx580-hoz kevés lesz, de így is nagy különbség)
2017. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor a táp kilőve. Leginkább attól félek, hogy a video kártya kompatibilis-e az alaplappal (video kártyát még soha nem cseréltem ezért egy kicsit ideges vagyok)
2017. nov. 29. 11:53
 6/6 szántóvető ***** válasza:
el kéne már felejteni ezt a kompatibilitási dolgot az alaplap és a vga között.pláne úgy hogy egyik sem matuzsálem korú.
2017. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!