Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-en meg tudom valahol...

Windows 7-en meg tudom valahol nézni, hogy mi foglalja el sok helyet a gépemen?

Figyelt kérdés

Napok óta szenvedek a telefonommal, mert megtelt elvileg a memóriája. Azért elvileg, mert már egy csomó mindent töröltem róla, majd amint a laptopomhoz csatlakoztattam visszakúszott rá 10enpár GB.

Most próbálom a felhőből leszedni a fájlokat, mert vezetékes módszerrel nem ment. Mikor elkezdtem a gépemen 150 fölötti GB volt szabad. Most 20 GB szabad hely van még rajta. A fájlok nagy része még nem jött le és azt mutatja, hogy 8 GB-t foglalnak. Akkor hova tűnt több, mint 100GB???


2017. dec. 1. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Átnéztem a gépem a Felhasználók mappára azt írja, hogy 170GB-t foglal el. Összeadtam a benne lévőket: 40Gb-t tartalmaz. Hol a többi 130GB?? SEGÍTSÉG
2017. dec. 1. 22:24
 2/3 belapus ***** válasza:
WinDirStat - ez az alkalmazás kilistázza az összes fájlt és megmutatja mennyi helyet foglalnak el.
2017. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az indexelés lesz a bűnös. Ez hajlamos meglepetésszerűen berakni az új mappákat a keresőjébe, amihez legalább akkora adatbázist generál, mint maguk az adatok. Förtelmes egy jószág.
2017. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!