Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennétek olyan laptopot ami...

Vennétek olyan laptopot ami gyakorlatilag új de már nem forgalmazzák?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami 1-2 éves és anno nem került ertékesítésre de viszonteladóktól még lehet kapni. Megéri egy ilyen hogy még kb 3 evig kiszolgáljon? Annyi a hátulütő hogy 5.gen i7u van benne és 8gb ddr3. Ezek mennyire elavult dolgok az újgenerációs proci és a ddr4hez képest? Köszi a választ!
2017. dec. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire hasznalnad?
2017. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Simán megvenném, ha egyébként valami stabil típus és jó áron adják.

A játékokat leszámítva (amik alá amúgy sem igazán laptop való) nem fejlődik olyan tempóban a hardverigény, hogy egy több éves szerkezet ne boldogulna el vele. Az 5. generációs i7 CPU még nem elavult.


Hogy példát is mondjak.

Nekem egy első generációs i5 processzorral szerelt lenovo z460 (2011-ből) és egy második generációs i5 processzorral szerelt Dell Latitude e5420 (2013-ból)laptopom van ithon. Mindkettőt használtan vettem. Mindkettőn 64 bites win10 fut. Ha nem lenne olyan mocskos drága, akkor mindkettőbe vennék egy SSD-t és még 3-4 évig megfelenének.

2017. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leginkább suliba meloba hordanám minden nap ezért fontos h kompakt 14'es legyen. A játékot sem vetem meg de nem kell nagy dolgokra gondolni mondjuk lol csgo de azert olyat néztem amiben van egy gt940m ami igaz nem játékra való de hátha valami gta5 ilyesmi eldöcög. Nagyon megtetszettek ezek a kifordíthatós felig tablet izék pl lenovo yogát néztem de félek hogy egy rakás műanyag sz*r. Olyan 170k-m van max rá. És láttam egy pont ilyen lenovo gépet ami gyakolatilag új de félek h gagyi. Köszi a valaszokat véleményeket.
2017. dec. 2. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Típusfüggő volna a döntésem, ha egy bevált darab, akkor megvenném, pl Asus N551
2017. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!