Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapomba jó lesz valamel...

Az alaplapomba jó lesz valamelyik ezek közűl a vidikarik közűl?

Figyelt kérdés
GA-MA69G-S3H lapom van és vagy egy GeForce GTX 750-et veszek vagy ha nem lesz rá pénzem ,és most úgy néz ki nem nagyon lesz akkor egy Radeon HD 7770-et veszek a lapomba jó lesz ezek közűl a vga-k közűl valamelyik ,és melyik a legmagasabb szintű vga amd-nél és nvidiánál is írjátok le ami jó az alaplapba ,mert ne ,hogy aztán kiderűljön ,hogy max egy 3xxx vagy 4xxx-es amd jó bele csak?!

2017. dec. 3. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Foglalatilag belemegy akár egy GTX 1080Ti is, viszont nem lenne sok értelme. Ez egy régi alaplap, ami azt jelenti hogy a procid is régi Athlon vagy Phenom, netalántán Sempron. Ha Phenomod van, vegyél maximum GTX 960-ast, esetleg AMD Radeon R9-280, de ennél erősebbet ne, mert nem lesz neki elég a procid (ezeknek sem teljesen).


A tápegységed nem mindegy, 500W alatt ne vegyél erős kártyát.

2017. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg én a helyedben nem erőltetnék ebbe már erős videokártyát, használtan 15 ezer körül tudsz venni AM3+-os vagy akár Intel alaplapot, bele használtan 25 ezer forint körül egy jobb processzort (pl. AMD FX, vagy Intel i3-i5), és csak ha ez megvan, akkor néznék másik kártyát.
2017. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alaplapot nem veszek újat valószínüleg mert arra már tényleg nincs pénz ,én a kérdést úgy értettem ,hogy az én vga-m most AGP vezérlőbe van és nem tudom ,hogy van e benne több vezérlő ,és ,hogy milyen és ,hogy ezek a kártyák milyen csatlakozokat támogatnak illetve ,hogy támogatnak e AGP-t és ,hogy nem e tudja valaki ,hogy a lapomba milyen vezérlő van még mert én nem értek hozzá (Nem tudom ,hogy vezérlőnek nevezik e de én úgy hívom most :D)
2017. dec. 3. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és a tápom Kolink Core 400W (KL-C400)
2017. dec. 3. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
válasz mikor jön xd ?
2017. dec. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!