Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Lenovo Y700-as gaming...

Gergő95 kérdése:

Van egy Lenovo Y700-as gaming pc-m. Miért van az hogy amikor játszom full grafikán akkor kb 10 percenként elkezd akadni és utána kb 5 percre rá megint hibátlanul fut? Ezt csinálja minden játéknál. Mit kéne kicserélnem hogy ne legyen ilyen hiba?

Figyelt kérdés

A gép: Inte I5 6400 2,70 Ghz-es processzor 8GB RAM Videókártya Nvidia Geforce GTX 1070 és Win 10 64 bites operációs rendszer.


Játékok: Ets2, Call of Duty XXII, Formula 1 2017, Dirt Rally, Dirt 4.


Illetve videószerkesztésnél is iszonyat lassú a gép. A lehető legújabb videókártya program van rajta.


2017. dec. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépnek elégnek kéne lennie. Lehet fut valami a háttérben ami elviszi az erőforrásokat. Vagy túlmelegedés.
2017. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hőfokokat nézz, és a feladatkezelőt. Ahogy az első írta lehet, hogy valami zabálja a procit vagy a vga-t.
2017. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lenovo tehát melegszik mint az állat. Valami értelmes gamer hűtés pad van hozzá ?
2017. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! mindenképp megnézem és vissza írok mit találtam. Asztali pc-re nem tudom milyen jobb hűtést tudnék bele rakni, nem igazán értek az ilyenekhez, normális gyári hűtése van én semmit nem módosítottam még benne.
2017. dec. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!