Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhet ha 1 hétig...

Mi történhet ha 1 hétig folyamatosan be van kapcsolva a MacBookom?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt muszáj lenne a gépemet használni egy teljes hétig, leállítás nélkül.

Naponta kb 8-10 órát használnám, majd utána nem állítanám le és nem is engedném zárolni. Lehet baja?


2017. dec. 5. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2017. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kemény felületre teszed le, ahonnan tud levegőt beszívni, akkor semmi baja nem lesz, a töltőt ne felejtsd el.
2017. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már kb 11 hónapja használom így. Persze néha néha kikapcsolom, de volt olyan, hogy 1-2 hónapon át bekapcsolva hagytam úgy, hogy napi 5-14 órán át használtam (mikor hogy) és amikor végeztem, csak lehajtottam.


Így most 315 ciklusnál járok. Az aku állapota: Normál (Ennél jobb nincs is, csak rosszabb. Kitünő meg ilyenek nem léteznek)


6775 A full charge capacity, de ez folyamatosan fel le mászkál ... mindig van egy kicsi eltérés.


Amikor használom akkor is elég masszívan. Sokszor több vituális gépet futtatok rajta. Pl.:nMostanában egy webszervert egy ubuntu vintuális gépen, mert PHPban fejlesztek egy webshopot.


Amúgy még intelliJ-t használom, meg az android studiot, aminek az Emulatorja elég erőforrás igényes.


Gondolhatod mennyi gépeket ....



Még mindig tökéletes állípotban van a gép. Majd 1-2 éven belül lehet kell egy erősebb, de átlagos felhasználónak tökéletes és időtálló, plusz jól tartja az értékét.

2017. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!