Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a jobb kontroller?

Friga kérdése:

Melyik lenne a jobb kontroller?

Figyelt kérdés
Trust gxt 540 vagy logitech rumblepad f310.

2017. dec. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mihez, milyen játékhoz?

Egyéb iránt egyik sem, mindkettő vacak. Ha PC-hez keresel, akkor xbox-ot vegyél, az még működik is normálisan. Nekem is van logitech gamepadom, csak a controlleres játékaim 90%-a nem szereti (talán az Assassins creed ami egyedül elment vele), semmi gond nincs ezzel :D

2017. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Logitech egyáltalán nem vacak. Az egyik kontrollerem ugyanez az f310 csak még az egyel régebbi változat ahol az abxy gombok helyett számok vannak. Soha egy játékkal nem volt gondom az alatt a 4-5 év alatt amíg használtam. Ettől függetlenül én is legalább egy xbox 360 kontrollert mondanék mert az (számomra) kényelmesebb mint a logitech.
2017. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sajnos a xbox 360 ára miatt nem jöhet szóba, még egyszer köszi.
2017. dec. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!