Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kinlódnak az emberek...

Miért kinlódnak az emberek még mindig ezekkel a gagyi usb-s vezetéknélküli egerekkel, miközben minden laptopban van bluetooth?

Figyelt kérdés

És akkor nincsen ez a tré kis adódvevő ami mindenbe beleakad, elfoglal egy usb-t.


Ja, mert olcsó és ezt nyomják le a nép torkán?


ugyanez a kérdésem, a HD kijelzős laptopokról, mert évek óta alig változott a helyzet...1366x768, HD-nak csufolt képernyőn konkrétan szabad szemmel látom a képpontokat. Akkor mitől HD? Ja mert a felbontás csak egy szám, az nem mond semmit az embereknek, de a HD szócska kiejtése rögtön érzelmeket ébreszt, hogy HD=JÓ


2017. dec. 10. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

1. nem akad bele semmibe

2. miért gond, hogy elfoglal egy helyet, marad még kettő üresen

3. bluetooth-os egér is van olcsón

4. azért Hd, mert ez a megnevezése

2017. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:
31%

Igazából az emberek jó része s*gg hülye a számítástechnikához. BT -s egeret ügye még párosítani is kell. Sőt a legtöbbje azt se tudja hogy kell beüzemelni. Főleg ha nem előtelepített Windowszal vették, és s szomszéd Pistikét kérik, meg hogy rakja fel nekik a Win -t. Az pedig mindennel fog foglalkozni csak azzal nem, hogy használható BT drivert rakjon fel.


Ezzel szemben az USB vevő egységes egereket csak bedugja rak bele elemet és más másodper múlva használhatja is. 0 hozzáértés kell hozzá.


A többire meg annyit, hogy marketinggel bármit el lehet adni, és az emberek az olcsóbbat keresik.

2017. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért HD mert ez a neve.

[link]


Amég az emberek megveszik ezekkel a kijelzőkkel szerelt laptopokat addig minek öljen pénzt abba a gyártó, hogy jobb kijelzőket szereljenek az alap konzumer notebookokba.

2017. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az az ember vagy, hogy értesz valamihez és akkor rögtön le kell szolni azt az embert aki nem ért hozzá. Neked, hogy esne, ha kiröhögnének, mert te nem a megfelelö fogkrémet veszed, vagy nem a legjobb bio ételt eszed?


ÈN alapból próbálom kerülni mindent ami nem vezetékkel müködik, telejsen feleslegesnek érzem, hogy egy asztali gépnél, még plussz egy bluetooth vagy akármit kelljen feltennem, mikor az USB egeret bedugom és már jó is.

Hogy látod a képpontot? Hát ha zavar téged vegyél olyat amin nem látod. A PC-men engem nem igazán zavar, mert nem túl sokat használom, a tv-nk viszont szuper képminöségü, lehet azon engem is zavarna.

2017. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az emberek többsége pl ért az érzelmekhez, én meg nem.


és rendesen kapom is az ivet miatta.


vagy az "emberekre" nem vonatkozik az, hogy nem kell leszolni a bénákat, csak RÁM?


plussz, érzelmekről annyit, hogy automatán müködnek évmilliók óta, de intelligencia csak pár 10 ezer éve van.


Nem is tudom melyik vitte messzebb az emberiséget.

2017. dec. 10. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:

650 ezer forintos üzleti kategóriás HP laptopot kaptam a cégtől. Nincs rajta Bluetooth.


Ez csak egy infó, nem lelki, vagy érzelmi zsarolás, csak mondom, hogy bizony nem minden laptopon van BT.

2017. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem 800ezres laptop van a cégnél, mondjuk dell, de azon speciel van:(
2017. dec. 10. 13:53
 8/11 A kérdező kommentje:

kva drága laptopot lehet azért is venni, mert menőnek néz ki a meetingen meg könnyü szállítani ide oda.


sajnos nekem dolgozni is kellett a laptopokon nem csak excelbe pötyögni :(

2017. dec. 10. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl értelmes, ugye?
2017. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az érzelmeiddel van baj, hanem az intelligenciáddal is.
2017. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!