Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi fps-em lenne PUBG-ba?

Mennyi fps-em lenne PUBG-ba?

Figyelt kérdés

Ezzela a géppel mennyi fps-t tudnék kisajtolni a PUBG-ból, FullHD-ba és milyen beállításokon?

(NEM KÉREK ÚJ PC-KET, HOGY MIT CSERÉLJEK IDE-ODA, MIT VEGYEK, EZ VAN, EZZELA GÉÉPPEL KÉLRDEZEM):


-i5-7400 3,5 ghz Oc

-gigabyte gtx 1050 ti 4 gb

-(1x)8 gb corsair ddr4 2400 mhz

-gigabyte B250M alaplap 1151 foglalat

-fsp hyperM 80+ 500 W tápegység


Mennyi lenne?(fps)



2017. dec. 11. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hello,


Nekem AMD-FX 6300 a procim ugyan ezzel a videókártyával,csak nekem 2x4 DDR3 2133Mhz a RAM-om.


Amikor betöltés van és mind a 100 ember ott van akkor van 25-35 fps.

Repülőben 40-50.

Kevésbé népes helyen van mikor felkúszik 60 felé.

Nagy városokban 40-50 szintén.

Annyi, hogy én úgy játszom, hogy csak az van ULTRA magasságon ami kell ahhoz, hogy lássam az enemyt és szép maradjon a játék melette.. Szóval szerintem neked jobban fog futni mint nekem.

2017. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam! :)


És még az a kérdésem, hogy én ugye ezt a gépet közvetlen nyár után szeretném megvenni(akkor lesz rá lóvém)

és most ez így áfával 189 ezer forint kb.

Nyár végén is ennyi lesz vagy drágább/olcsóbb? A RAM -ár felfele megye, a többi lehet lefelé, nem nézem nagyon.

És ha nyár után is megéri megvenni, akkor is kb. 200 főlé nem megy az ára ugye?

Előre is ty.

2017. dec. 12. 16:04
 13/22 anonim ***** válasza:

Először is, az árak alakulását nem igazán tudjuk megjósolni előre, vélhetőleg sokkal olcsóbb már nem lesz semmi, max használtan.


2. A 8gb ram nekem már low grafon is van, hogy, elfogy, (Pubg alatt) tehát a med-high kicsit már a ram miatt is darabosabb lehet.


Nyárra ez a konfig már a múlté lesz, nem fogja megérni ezt megvenni, mivel már kint van a 8. gen, és az i3 8100 pont annyit tud mint a 7400, csak ~20k-val olcsóbban, az olcsóbb alaplapok pedig majd jövő év első felében jönnek, ha minden igaz.


A számítástechnika eléggé gyorsan fejlődik, ezért előre tervezni csak igen kis mértékben szabad (lehet).

Az, hogy nyár végére már most eltervezed a géped totális energia pazarlás, ennyi idő alatt már újabb generációk szoktak jönni, addigra pedig még kitudja mi is lehet.

2017. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jó, de ha ennél a gépnél maradok (nem biztos), akkor 200 főlé azért nem megy az ára ugye ha reálisan nézzük a dolgokat?
2017. dec. 12. 18:15
 15/22 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a tervezett géppel. A proci elég lesz egy darabig. De még +8 gb memória elkellene majd. Hiába van új gen meg minden. A te döntésed mibe invesztálsz. Vga az a komponens, melyet sűrűbben cserél az ember. Viszont abban lehet némi igazság, hogy mire te megvennéd, addigra az új genes intelekhez már jöhetnek olcsóbb lapok. És lehet, kevesebből kijönnél a végén. Jövő nyár még messze van.
2017. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia! Majdnem ugyanilyen gépem van, annyi hogy nekem i5-7600-os procim van és így 50-100 fpsem van lowon, a view distance van maxon. De leginkább 70 fps körül vagyok szóval szerintem vedd meg, mert 20-án kijön és akkor drágább lesz a játék.
2017. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszii, akk lehet 8-ik-gen lesz leeht. Szóval 200k lesz kb . Kösi a válaszokat és utolsóó mi vaaan????


Ha kijön eralyből drágább lesz? Mennyivel? Meddig lesz még hypban ez a játék? Pár évet adtok neki amég ekkora sürgés-forgás van körülötte, aztán csillapulnak le a kedélyek , vagy már előbb vége lesz.

Ez attól is függ meddig nyomatják a streamarek.

2017. dec. 13. 15:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen mert most korai hozzáférésű játék és 20-án jön ki hivatalosan az 1.0 verzió és az ára is nőni fog. Szerintem ha folyamatosan frissítik akkor évekre meghatározó játék lesz. Most is ezzel játszanak a legtöbben a világon.
2017. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Jaja , ekkora hype után szerintem sem túl valószínű, hogy 1 év múlva elfelejtik.

Kb. Mennyivel lesz drágább? Most. 30€ steamen.

2017. dec. 13. 16:42
 20/22 anonim ***** válasza:
50-ről írogatnak.
2017. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!