Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius EasyPen i405X vélemény?

Genius EasyPen i405X vélemény?

Figyelt kérdés
Grafikus padot szeretnék venni 10-15k környékén, mivel el szeretnék kezdeni animálni és arra alkalmas padot keresnék. Az lenne a lényeg hogy jól használható legyen és ne kopjon annyira a tolla. Grafikusok vagy animációval foglalkozók véleményére lennék kíváncsi, előre is köszönöm a választ :)

2017. dec. 12. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Animációs vagyok, és csak azt tudom mondani, hogy Geniust, Trust-ot SOHA! Sajnos mindkettő egy vicc márka, inkább szánj rá a többet, de az a tábla legalább évekig el fog kísérni. Volt Geniusom kb. 1 évig, de nem dönthettem volna jobban, amikor lecseréltem Wacomra. Van ismerősöm, aki elégedett a Genius táblájával, de többségben vannak azok, akik félév, vagy legalábbis egy éven belül lecserélték, annyi probléma volt vele.
2017. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!