Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miből lehet észrevenni, hogy...

Miből lehet észrevenni, hogy lemerült a bluetooth hangszóróm?

Figyelt kérdés

Van egy LAMAX Beat Street ST-1 bluetooth-os hangszóróm. Ezelőtt sohasem volt ilyesmim.


Lehet - sőt tuti -, hogy hülye kérdés, de miből vehetem észre, hogy lemerül(t) a hangszóró? Leáll autómatikusan, vagy bemond valamit, mint amikor bekapcsol?


Válaszokat előre is köszönöm! (:


2017. dec. 13. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el játszani max hangerőn egy zenét, ha recseg és egyébként nem szokta, akkor le van meülve. Más ötletem sajnos nincs :(
2017. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felteszem, ha ezt kérdezed, nincs rajta LED vagy nem működik. Ha már biztosan tudod, hogy korábban működött és most semmi életjelet nem ad, akkor valószínűleg totál ki lett ütve az aksi. Ha még csak pár napja-hete van így, akkor még valószínűleg fel tudod tölteni, ha hosszabb ideje, akkor aksi csere. Ha van még valami szufla az aksiban, de már nem sok, valami hangjelzést kell adnia a hangszórónak, hogy pittyeg vagy bemond valamit, az változó. Tedd fel töltőre, hagyd rajta legalább 12 órát, aztán próbáld ki, reagál e valamit.
2017. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem merült le, csak azért kérdeztem, hogy mégis miből vehetem majd észre, ha már lemerült. :D Van rajta LED, kéken villog, de alig látni.
2017. dec. 13. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Hangjelzést mindenképpen kell adnia, legtöbb esetben a LED is jelzi (pirosan kezd el villogni), ha alacsony a töltöttségi szint. (#2)
2017. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszii :DD
2017. dec. 13. 17:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, ma már sikerült lemeríteni, és csak hangjelzés van pár másodpercenként, hogy "Low battery", gondolom akkor is mond majd valamit, ha feltöltött.:D


Köszi a válaszokat!:D

2017. dec. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!