Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort ajánlotok...

Milyen monitort ajánlotok competitive játékhoz? 144Hz tényleg megéri? CS-go a main játékom, mellette szinte csak pubG pörög.

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

144Hz-et akkor fogod kiélvezni, ha már annyira profi játékos vagy, hogy azon a 0,00001 másodpercen múlik a győzelmed.

szerintem egy CShez egy megbízható proci, és közepes videókártya bőven elég. Nekem szar gépem volt mikor elkezdtem CSzni (jó rég volt már), mégis simán szuper voltam, nem kell ahhoz erős gép, csak a mai fiatal 13 évesek hiszik azt, hogy azért kapnak ki sorra, mert nincs 144Hz.

pubG azért igényesebb.


Figy, menjél fel honlapra ami a Recommended System Req-et nézi a játékhoz, nézd meg, hogy mit ajánl mondjuk videókártyának és keress hasonló Benchmarkkal rendelkező GPUt, ami az anyagi keretedben is benne van.

Ha nagyon nincs pénzed, akkor csak vegyél egy kényelmes, gyors egeret.

2017. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából nem feltétlenül a teljesítményem javulását várom tőle, hanem a játék élvezhetőségét, szemem kímélését. Úgy hallottam, hogy szinte ég és föld, folyik a kép 144Hz-en. Sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni ilyen monitoron játszani. Jelenleg egy őskövület 60Hzes monitorom van, amitől kiég a szemem, így mindenképp kell valami monitor, csak nemtudom, hogy miféle :D Ha pedig a 144Hz valóban fantasztikus élményt nyújtana, nem fáradna el a szemem tőle és még teljesítmény javulást is hoz hát akkor az még hab lenne a tortán.
2017. dec. 14. 10:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Maga a gépem elég jó, CS-ben tuti hogy megvan a fix 144.. Azt nem tudom még, hogy pl PubG-ben, ahol ugye kevesebb az FPS ott hogy működik a 144Hz-es monitor, ott is folyamatosabb?
2017. dec. 14. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

hát az, hogy nem fáradna el a szemed, azt nem tudom mennyire igaz, én egész életemben játszottam és egyedül a gagyi monitoroknál fáradt a szemem, nem megfelelő beállításnál. Tény, hogy 144 smooth-abb élmény, de azért a 60 is már elegendő ahhoz, hogy ne fáradjon a szemed. Nem lehet, hogy rossz a mostani monitorod?

Persze én csak koca játékos vagyok manapság (felnőtt ember, család és minden), szóval inkább a szépre megyek mint gyorsra, emiatt IPS monitort veszek, de ha elvetemült játékos vagy, akkor használd ki a TN 144-et.


DE a nagy kérdés a kérdésedben, hogy mennyi a pénzed rá??? Mert 50e-500e között is mondok neked monitort.

2017. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
80 ezer környékén nézelődöm, egy BENQ Zowie XL2411 -et néztem ki magamnak :) csak nemtudom megérné-e
2017. dec. 14. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
hát így első ránézésre nem tűnik rossznak, de én drágállom. Nem az, én is 100-ért vettem az enyém, de az 27", UHD, ugyanígy állítható és IPS. Persze csak 60Hz és 5Ms reakció, de nem tudom, hogy tényleg ennyire drága e egy jó 144.
2017. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!