Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop kijelző karcok eltűntet...

Laptop kijelző karcok eltűntetése?

Figyelt kérdés
Tegnap sikeresen összekarcoltam a laptopom szélét, rádásul egy kisebb fekete árny is keletkezett rajta... Nagyon béna vagyok tudom!:( Esetleg valamilyen tanácsot kaphatnék hogy ilyenkor a teljes képernyőcserén kívül mi tudja kicsit javítani a kinézetét vagy esetleg eltűntetni? Mert eléggé zavar.

2017. dec. 14. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*A képernyője szélét
2017. dec. 14. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:

A fekete árny szétdurrant LED folyadékkristály, ha szerencséd van megáll ott, ha nem, akkor el fog terjedni.


Ezen csak komplett kijelző csere segít 35-50e + az ÁFA (55-80e közt megáll kb).

2017. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
89%

Ezek sajnos javíthatatlanok. Csak a kijelző csere orvosolja.


Maga a folyamat nem túl bonyolult, de a magyar szervizek horror árban csinálják.

Ha gyakori típus, az ebay -ről, aliexpress -ről kb. féláron tudod rendelni a kijelzőt az itteni alkatrészárakhoz képest. És te magad is elvégezheted. Pár patent, csavar és egy szalagkábel. És kész is.

2017. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!