Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységből mely márkák a...

Tápegységből mely márkák a legmegbízhatóbbak/minőségiek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Tápot sosem márka alapján veszünk hanem konkrét típusok alapján.

Én ezeket tartom elég jónak:Delta,Enhance,Superflower,Seasonic.

De érdekességkép annyit elárulok hogy sok gyártó csak átmatricáz és piacra dobja a tápot valami átalakítással saját néven.(Be Quiet!,Corsair,XFX,EVGA stb.)

Szóval ez az egész összetetted annál minthogy Brand alapján vegyen bárki is tápot.

2017. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első leírtad, de azért nem igazán nyúlsz mellé egy seasonic vagy egy superflower táppal, kérdés, hogy mire és mihez kell. Ha egy átlagos gamer gépbe, akkor nyilván nem kell a legdrágább 800 wattos gold seasonic.
2017. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:

#2: Ez igaz, de Seasonic a 14000 forintos SS-400ET is, vagy épp az S12 II 520 ami szintén 20000 alatt van árban. Ettől függetlenül ti ketten már leírtátok a lényeget, tápegység adatbázisból kikereshető hogy miben mi van. Általában a megbízhatóak közé tartozik még az FSP ami szintén sok neves brand gyártónak ad el belsőt, így például a Be Quiet! is használja. Adatbázis például:

[link]

2017. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3.Kis OFF:

Végre belekerült a Masterwatt Lite is, most már 100% Enhance beles de teszt még mindig nincs róla...

(mondjuk én már jó pár hónapja használom, pár dolgot leteszteltem is hibátlan, kicsit hangos de sokkal jobb választás mint egy Hexa+)

2017. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!