Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hard disk eddig teljesen...

A Hard disk eddig teljesen jol mukodott, ha meg egy kicsit lassabban is, de mukodott tegnap mikor jatszottam elkezdett kattogni. Tul elheti?

Figyelt kérdés
Szoval az van,hogy tegnap ota mikor bekapcsolom a gepet, alacsony hangrol atmegy magasba esutana kattan egyet es meg egy parat utana vissza megy alacsony hangra.Bocs a rossz fogalmazasert,de nem tudom maskent elmagyarazni.Ja es ezelott is tortent ilyen,de akkor 1 ora mulva bekapcsoltam a gepet es mar o is volt,de most nem segit rajta semmi :'( rajta volt minden fontos dolog,es csak annyira kene,hogy lemetsem az adatokat.A segitseget elore is koszonom!

2017. dec. 17. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rajta olyan dolog, ami fontos, azonnal mentsd le, mert haldoklik, bármikor behalhat. Vegyél egy másikat, az kuka.
2017. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Ha ez egy korábban nem tapasztalt jelenség, akkor erősen javallott a fontos dolgokat lementeni.

Ez egyébként nem feltétlenül jelzi, a merevlemez közelgő halálát. Nekem van olyan 10+ éves winchesterem, ami az első perctől kezdve hangosan seekel(mint egy kereplő)de nincs rajta hibás szektor és hibátlanul működik. Csak rohadtul idegesítő a hangja.

2017. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez elofordult regebben is (1 honapja) es akkor kikapcsoltam a gepet ott hagytam 1 orat bekapcsoltam es jo volt. Igazabol olyan hangot ad ki mintha az olvaso ossza vissza menne jobra,balra es kattog. Es valhogy mashogy gondolom nem lehet lementeni az adatokat,mert nekem ez az egesz hard egy particio volt (E:/)
2017. dec. 17. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen hangja va! (en vettem fel azert ilyen rossz a mminoseg) [link]
2017. dec. 17. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:
kerlek titeket nagyon fontos lenne :'(
2017. dec. 17. 14:31
 6/6 hypno ***** válasza:

Itt valami komolyabb mechanikai hiba lesz. Mentsd le róla a fontos dolgokat amíg működik és vegyél egy másikat.

Nem írtad milyen kapacitású, de a merevlemezek nem drágák.

2017. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!