Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rendelt már számítógép...

Valaki rendelt már számítógép alkatrészt WISH-ről?

Figyelt kérdés

Tudom volt már egy pár kérdés, ami a wish-ről szól, viszont ilyen jellegű kérdést még nem találtam.


Arra lennék kíváncsi, ha rendelt már valaki, hogy működnek-e faszául a cuccok (értem ez alatt processzor, ram, videókártya)?



2017. dec. 17. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából lényegtelen a válasz, mert az piactér, ráadásul nem tudod ellenőrizni az eladókat annyira se mint ebayen.
2017. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néztem onnan videokártyát, 90% kedvezménnyel. Annyi probléma volt hogy 2 millióról volt leértékelve 200 ezerre egy noname rx580, itthon 100 ropiért már asust kapok... garancia persze nincs, néha csak fémrudakkal megpakolt műanyag dobozt kapsz merevlemez címen (mondjuk tényleg merev). Inkább vedd megbízható, európai (vagy amerikai) boltból.
2017. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! eBayről és AliExpressről szoktam rendelni, azokkal semmi baj nem volt még. :D
2017. dec. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!