Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce 9600 GT vélemény?

GeForce 9600 GT vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem egy mai vga és nem is a mai játékokról kérdék véleményt hanem régebbiekről,nem akarok venni 9600 gt-t mert nekem gtx 750 4 GB-m van :D ,pl én arra vagyok kíváncsi ,hogy a 9600 GT régebben mennyire számított jó vga-nak ,és meddig volt még úgy ahogy jó (1080p) ,na meg meddig viszi el a játékokat mármint évről beszélek (900p)("720p")(mert gondolom 720p-be még a mostani játékok körül is elvisz egy párat :D) Na meg engem az foglalkoztat a legjobban ,hogy a 9600 GT erősebb e a 8800 GT-nél ,lenne még itt jó pár vga amiről érdekelne 1-2 vélemény tudom nagyjából ,hogy melyik milyen erős és ,hogy melyik vga-k viszik még el a mai játékokat pl azt is tudom ,hogy ahhoz ,hogy 720p low-on tudjon az ember játszani legujabb játékkal ahhoz min egy GeForce GT 740 ,GTX 650 vagy HD 5830 szükséges minimum ,pl legalábbi s project Cars 2-öt ,és a Hello neighbor-t meg talán még 1-2 mostanában meg jelent játékot ,max ezekkel lehet még játszani talán egy kis laggal ,ezek alatti vga már el sem indítja őket ha el is indítja laggolna ,na meg a GeForce 9600 GT mennyivel erősebb a 8600 GT-nél meg a 9600 GSo-nál erősebb vagy sem ,pl vélemények még érdekelnének ezekről a HD 4xxx 5xxx vagy Nvidia 2xx 4xx 5xx sorozatú kártyákról talán még a HD 6xxx meg az Nvidia 6xx-ról a többi sorzatról már halottam eleget :D,de persze itt most csak 9600 gt-ről kellenek vélemények ,mert ha amiről még hallanék vga-k és ha mindegyikről véleményt írnátok akkor vagy 30 kártyáról kéne írnotok ,bár még az is érdekelne ,hogy 9600 GT 9600 GSo 8800 GT mennyivel és miért erősebbek egymásnál mi több bennük stb ,bocsi az össze szedetlenségért?

2017. dec. 18. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A GT széria irodai felhasználásra készült, sosem volt erőssége a játék egyiknek sem. A GTX széria viszont kifejezetten arra való.
2017. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez rohadtul nem egészen így van igen abban igazad van ,hogy a második generációtól felfele így van pl GT 220-tól Gt 1030-ig de a9xxx meg az alatti szériákban viszont nem a 8800 gt és 8800 gtx között csak pár százalék van teljesítményeben és a 8800 gt már előbb kint volt mint a 8800 gts meg gtx és akkor az volt amíg a 8800 gts és gtx ki nem jött a 9800 esetében is ez volt a helyzet ,amúgy meg nem értem minek mondják azt ,hogy játékra nem való irodai gépbe viszont igen ,amikor a barátom egyszer fel tett gyakorin egy kérdést ,hogy ő milyen vga-t vegyen az irodai gépébe ,és oda írta ,hogy a gt 630-at nézte ki magának ,és mindenki a szaros Intel HD 630-at ajánlgatta neki ,és közbe meg pentium G3240-es proci volt a gépében ,szóval nem is az az integrált kártyája annak a procinak ,amikor a barátom egy játékkal nem akart játszani csak office-ra használni a gépét ,persze az is tény ,hogy gt 630 amúgy is még játékba is jobb mint a HD 630,igaz az Integrált kártyák is lehetnek jó office-ra ,de ha zQX-et használ valaki oda kel vga,de nem is ez a lényeg hanem az amit én kérdeztem ezt most csak egy felvilágosításként írtam!
2017. dec. 18. 23:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Abból az időből tudtommal a 8400 GS meg a 9400 GT volt irodai kártya!
2017. dec. 18. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!