Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebay Biztonsági kamera valóban...

Ebay Biztonsági kamera valóban full hd?

Figyelt kérdés
Vettem ebay-en egy biztonsági kamerát és FullHD-nak volt írva, de szerintem ez nagyon messze áll tőle, bár a gép annak jelzi, de egy 3 perces videó és 40MB nagyon nem érződik fullhd-nak, hát még kinézetre, megtudná valahogy ezt valaki magyarázni? Hogy ez lehetséges vagy valami szoftveres csalás? tudna esetleg valaki segíteni? Nagyon megköszönném

2017. dec. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

egyszerűen leírva a full hd a felbontás mérete. Az hogy mekkora bitrátával illetve hogy mekkora a valós felbontás kérdéses. Az olcsó kínai cuccok felveszik alacsony felbontással majd "felskálázzák" magasabbra.


[link]

2017. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ:)

igen, én is ilyesmire gondoltam, 15 ezer volt amúgy, és azt meglehet tudni valahogy hogy mekkora a valós mérete? és hogy fel lett-e skálázva?


Videó:

csináltam egy videót és itt vannak az adatai:

Hossz: 3 perc

Teljes átviteli sebesség: 64kb/s

Képkockasebesség: 15 kocka/ másodperc


Audió:

Bitsűrűség: 64kb/s

csatorna: 1 (mono)

Hangminta vételezési sűrűség: 8khz

2017. dec. 23. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy FullHD, még lehet sz#r minőségű. Valószínűleg fel van skálázva, vagy eleve vacak minőségű CMOS/CCD van benne.

A méretét a lejátszóprogram meg tudja mutatni, valahol a videó tulajdonságai közt kell keresni.

2017. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy ha belinkelnéd ebayen a modellt, a leírásban bárki megtalálná a képérzékelő valós felbontását, ami nyilván max ilyen 1280x720.
2017. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok ez a linkje

2017. dec. 24. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
FHD a szenzor a bő leírás szerint is, és azért ott általában tényleg nincs hiba vagy tévedés, hazudni meg nem akarnak, nincs értelme. Bitrátát vagy minőséget vagy helyfoglalás/órát csak lehet menüben valahol állítani, nem? Van valami típusszáma?
2017. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, rábukkantam egy C1080 típusszámra, de manualt nem találtam. Pedig nem lenne rossz! :) Wifin látszik valahogy? Kéne legyen egy beállító weboldal magán a gépen.
2017. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!