Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a laptop hőmérsékletek...

Ezek a laptop hőmérsékletek játék közben nem károsak?

Figyelt kérdés

Van egy acer aspire laptopom, amin szoktam azért játszani is. A laptopot alátámasztom ilyenkor, hogy az alján jobban tudjon szellőzni.

Hatvan fokra melegszik fel minden hardver az aida64 szerint, szerintem ez játék közben egyáltalán nem sok. Az akkumulátort nem lehet kiszedni házilag, annak káros ez a folyamatos hőmérséklet?



2017. dec. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

nem sok a 60 fok, az akkumulátornak meg annyi lesz ha folyamatosan töltöd/játszol.


acer aspire, mi az hogy nem lehet kiszedni az aksit?

2017. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

acer aspire a515-51g

Nem lehet kiszedni az akksit

2017. dec. 30. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én laptomon van olyan beállítás a biosban, hogy mit csináljon a laptop amikor töltőre rakod. Ha van olyan hogy a laptop hálózatról üzemel és nem tölti az aksit akkor azt érdemes baállítani.
2017. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos én ilyet nem találtam a bios-ban. De akkor inkább nem játszom rajta szerintem, nem szeretném tönkrevágni az aksit.
2017. dec. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!