Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elszállhatott a bios? SŰRGŐS!

Elszállhatott a bios? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

A laptop típusa: Acer E1 571/ Insyde 2.21


Csináltam rajta egy modolt bios frissítést, sikerült is, beállítottam,újraindult a windows 8.1 kékhalát adott ki!

Újraindítottam fekete képernyő,kezdtem az acer oldaláról letölteni az eredetit, feltettem Fat32 pendrive-ra.


Szokásos Fn+ESC billyenyű kombinációval, a hűtés 100% -on pörgött, de az Usb-ről nem olvasott be semmit...


Egy párszor megcsináltam semmi..


Mit csináljak? Az alaplapon lehet valamit resetelni?Bios elemmel?


Modolt bios: [link]


Eredeti: [link]



2017. dec. 31. 17:10
 1/6 hypno ***** válasza:

Ha a BIOS-t átírtad, akkor nincs miről resetelni.

A reset arra jó, ha bios jelszót kell törölni, vagy ha addig mókuskodtál a beállításokkal, amíg egyszer csak semmi nem indul el.

2017. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod békén hagyni a moddolt BIOS-t és újratelepíteni az oprendszert.


Egyébként miért kellett neked egy konzumer gépre moddolt bios?

2017. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert van a gépben egy dedikált videókártya (Nvidia gt 710m) és azt akartam aktiválni, ehhez kellett a modolt bios, hogy az advanced menüt elérjem..
2017. dec. 31. 17:29
 4/6 hypno ***** válasza:
Értem.
2017. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki valamit? Még mindig próbálgatom...
2017. dec. 31. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a gépet. Aztán remélhetőleg jó lesz.
2017. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!