Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől hangos a laptopom ventije?

Mitől hangos a laptopom ventije?

Figyelt kérdés
T420 lenovo üzleti laptop, kicsit hangos ventivel. Fél éve vettem, ki volt akkor takarítva, nyáron is elég hangos volt, nyilván a meleg miatt. Most viszont télen is elég hangos, hűteni, hűt, 60 fokos minden nagyjából. Vagy ezek mind ilyen hangosak. Mert egy hasonló Dell, HP is így hangoskodott ismerősnél. Airbus repülőre emlékeztet a hang amúgy.
2018. jan. 1. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár lehet szoftveres hiba a hunyó, mert nem rég telepítettem rá a Win7-re a Win10-et, nem csináltam tiszta telepítést.
2018. jan. 1. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:

ősrégi elavult proci van benne melegszik mint a nyavaja és a ventinek tekernie kell.

a proci sebessége rendben van, pl egy 6200U se lenne számottevően gyorsabb, de az negyede árammal elzörögne, negyede áram negyede hő.

na ezért.

2018. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, egy minőségileg gagyibb Acer nem hangoskodik ennyire, pedig az is hasonló paraméterű, mint ez. Ez a 2. üzleti laptopom, az előző Dell is hangos volt. Jó, az is igaz, hogy ez síri háttér csendben vehető észre, de akkor is zavaró kicsit, pl. a laptopon való filmnézésnél. Mindegyik megbízható helyről volt/van véve.
2018. jan. 9. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!