Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap/processzor...

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Melyik alaplap/processzor párosítás érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Ár érték arányban szinte megegyeznek , talán jobban járnék a jővőre nézve a 8 adik generációs i3 - 8100 / MSI Z370-A pro val , amit régebben kinéztem : i5-7500 / MSI B250 PC MATE . Benchmarkok szerint a két proci nagyjából azonos erősségű, azis lényeg volt hogy multi VGA s alaplap legyen , de sajnos a 8adik generációs procihoz olcsóbbat nem találtam . Vélemények?

#processzor #alaplap #párosítás #korszerűség #8adik generáció #7edik generáció #azonos tudás
2018. jan. 2. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
I3 jobb szerintem
2018. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cpuk ugyan azt tudják, viszont gondolom árban is hasonlóra jön ki a két félkonfig, tehát akkor inkább van érteleme a 8. gen javára.
2018. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8. generációval jobban jársz, de inkább gyűjtögess még és vegyél egy K-s végű procit, mivel a Z-s alaplapban tudnád tuningolni is. Persze ha nem akarod húzni a CPU-t akkor érdemesebb megvárni míg kijönnek az olcsóbb 1151v2 alaplapok a 8. generációhoz.

Igazából a i5 7500-al sem járnál rosszul még jópár évig bőségesen elegendő lesz a teljesítménye, mire elavulna meg már úgyis cserélned kellene az egész konfiot, addigra a 8. generáció sem számítana már jó vételnek.

2018. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!