Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az Intel procikat érintő...

Ez az Intel procikat érintő biztonsági rés foltozás Windows mennyire komoly? épp most akartam procit venni

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem csak az Intelt érinti, hanem az AMD, és az ARM mikroprocesszorait is.
2018. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha rendesen frissíted a rendszert, akkor hamar meg lesz oldva, a zsarolóvírusnál is azok a gépek szívták be nyáron, akiknél olyan szerencsétlen volt a géphasználó, hogy március óta nem hagyta telepíteni a biztonsági frissítést (szóval volt laza 3-4 hónapja minden ilyen szerencsétlennek).


Most találtak egy újabb hibát, de ez minden jelenlegi processzor gyártót érint, amd, intel, arm.

2018. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jó a frissítés semmire csak be lassítsa a gépet.

Vissza térek win7-re vagy 8.1-re, és ki kapcsolom az összes frissítést. Lehet csak szándékosan csinálják a belassítást (Mint az Appel-nél is hogy vegyen az ember új telefont), hogy vegyen az ember új procikat. Telefonon is minden frissítést ki kapcsoltam újba rakás után, és az óta semmi gond a telefonnak. Hogy lehet ez? Nincsenek frissítések telepítve. Ja frissítések csak tönkre teszik a rendszert. Nagyon sók szór újba kellet már raknom a teleont is a sók frissítés miatt, de meg untam, és ki kapcsoltam a frissítéseket és az óta semmi baja. Sajnos Win10-n nem tudom ki kapcsolni a frissítéseket, de ezen a héten örökre itt hagyom ezt a fos Win10-t. 150 gigából már csak 103 giga szabad a C meghajtón a sók frissítés miatt. Nálam mindig tölt valamit a gépemre a Win10 de nem tudom mit, a frissítéseknél nem látom hogy frissülne, a nagybátyám gépét is jól el rontotta a frissítés nem működött a star menü se a értesítések sem , szerencse a frissítés meg oldotta, most meg még jobban be lassul neki.

2018. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem procit, amilyen szerencsém van, heteken belül zuhannak egyet a proci árak.
2018. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!