Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitor a jobb?

Melyik monitor a jobb?

Figyelt kérdés

Philips 276E7QDAB vagy Philips 278E8QJAB? Hajlított monitornak mik az előnyei, illetve a hátrányai a gyakorlatban?

[link]

[link]



2018. jan. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Második.
2018. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért? :D
2018. jan. 4. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a második VA LCD kijelzős, míg az első csak IPS. Ha a színekre hajtasz, akkor VA valósághűbb, jobban beállítható.
2018. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
FIFA, F1 lenne rajta főleg Ps4 Slimmel. Illetve a set top boxot szeretném rákötni, hogy TV-zni is tudjak. Tv-nél, filmeknél nem zavaró a hajlított kijelző? Úgy értem, ha nem középről nézzük, nem lesz rossz a betekintési szög?
2018. jan. 4. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Első!

A 2. azért drágább, mert ívelt.

IPS adja a jobb színek. ;-)

VA inkább az IPS és a TN közt van.

Majdnem olyan szépek a színei, kontrasztjai mint az IPS -nek, és majdnem olyan gyors a képfrissítése mint a TN panelnek.

2018. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
VA panel kontrasztaránya 3000:1. Ezzel szemben az IPS 1000:1. Értem, hogy segíteni próbálsz, de azért gondoljuk át, mit írunk. Nem vagyok teljesen hülye a témához én sem, csak véleményt próbálok kérni.
2018. jan. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!