Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xiaomi Redmi 4X vagy Xiaomi...

Xiaomi Redmi 4X vagy Xiaomi Redmi Note 4?

Figyelt kérdés
A különbség, hogy a 4X-nek jobb kicsivel a kamerája, viszont a Note 4-ben meg kicsivel erősebb a processzor, és nagyobb a kijelzője (5,5inch>5inch) és a Note4-nek a felbontása is nagyobb (Full HD>HD). A Redmi 4X 5-6k-val olcsóbb, mint a Note4. De így tudva a különbségeket se tudok dönteni. Szerintetek melyik a jobb telefon? Melyik az erősebb? Melyiken futnak gyorsabban, folytonosabban a játékok? (Mindkettőből a 32GB belső tárhelyes és 3GB RAM-os verziót néztem)

2018. jan. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem xiaomi redmi note 4-em van, játékok rendesen mennek rajta. De attól függ mire használják. Ha egy két gyengébb játék (pl.:angry birds) vagy ilyesmi és emellett netezés és telefonálás, Viber, Messenger akkor a 4x-et javaslom mert a gyengébb hardver miatt kevesebb a fogyasztása, több időt bír egy feltöltéssel, ha nagyobb kaliberű játékokat akarsz akkor a note 4 jobb választás, egyikkel se jársz rosszul, ezek alapján döntsd el, ha kérdésed van írj nyugodtan privibe.😀
2018. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lenovo p70 es telefont mire cserelnek el szerintetek?
2018. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem ide kellett volna feltenned, mert az itt az én kérdésem. Nem sértésből, de ha van saját kérdésed azt külön kérdésként tedd fel, mert itt kevesebb az esély, hogy valaki válaszol rá :)
2018. jan. 9. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
te mar megkaptad , es velhetoleg a valaszolo ert ezekhez . :)
2018. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkaptam. Egy darab választ. Nem véletlen emeltem ki a kérdést, hiszen több véleményre vagyok kiváncsi.
2018. jan. 9. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
note 4 vidik alapjan!
2018. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csávó beírja, hogy a válaszoló ért ezekhez, aztán mind a kettő hozzászólást ő írta xD
2018. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül Redmi Note 4 lett, nem bántam meg. Kevesebbet bírja az akksija, mint számítottam, de így is átlagon felüli telefon. Ajánlom mindenkinek!
2018. márc. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!