Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépnek feltételn kell...

Számítógépnek feltételn kell gépház? Nem elég ha beteszem egy kartondobozba a dolgokat?

Figyelt kérdés

Bepakolnám a dolgokat egy kartondobozba, vágnék rá likakat ahol szellőzni kell, még szűrő rácsot is tennék ha nagyon muszáj.


Milyen hátrányai vannak egy barna színű jó kartonból készül doboznak a gépházhoz képest?



2018. jan. 7. 08:29
 1/9 hypno ***** válasza:
63%

Már másnak is eszébe jutott.

[link]

2018. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ha gépet vásárolsz, akkor már ne spórolj 10.000 Ftot. Vannak olcsó kínai házak 5 ezerért is.
2018. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Relatív ez is, ha 300.000-re vásárolsz gépet, 10.000 mi az. De ha 50.000-re, akkor meg 10.000 forint sokat számít.
2018. jan. 7. 09:15
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz
2018. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szirty ***** válasza:

Kinek mi elég.

A ház a mechanikai védelmet és szilárdságot biztosítja.

Ha lemondasz a házról, lemondasz ezekről is.


Nehezebben kezelhető. Pl. bedugsz egy csatlakozót az egyik kártyába, közben az meg kifordul a slotból, mert semmi nem rögzíti.

Bedugsz egy USB csatlakozót és közben arréb tolod az alaplapot a dobozban, neki a tápegységnek, stb.

Ha szállítani, arrébb tenni akarod azt így igen óvatosan kell kivitelezni.

2018. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5/5


Hát akkor egy bükkfa deszkába fúrok csaverbemenetet, s rácsavarozom én az alaplapot. S a kartondoboz falait is megerősítem, olyan fájin ház lesz, bótba olyat nem árulnak.

2018. jan. 7. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig az asztalfiók volt a gépház, kihúztam és lehetett szerelni/cserélgetni a cuccokat (akkoriban ez volt a hobbim). Sokan csodálkoztak hogy hol a gép mert csak a monitor látszott meg az egér és billentyűzet. én egy 1000 éves cigifüst-sárga ibm há
2018. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt :D szóval később egy 1000 éves agyonsárgult ibm házat szereztem ingyér és a mai napig használom kis módosításokkal.
2018. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:

Nekem a falra sszerelt cuccok a legbejövősebbek.

Pl.

[link]

[link]

2018. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!