Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a RAM jó lenne ehhez az...

Ez a RAM jó lenne ehhez az alaplaphoz és procihoz? Többi lent

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy Kingston HyperX 3200mhz ramot, de kiderült, hogy az i5-8400 csak 2666mhz-ig támogatja a ramot, vagy legalább is az oldalukon ezt írják. Ezért berendeltem egyelőre (mert jövőben még hozzá szeretnék tenni ugyanennyit) 1x8 GB 2666mhz corsair vengeance low-profile ramot: [link]


Alaplap: ASRock Z370M-Pro4


Kompatibilis a ram? Sok helyen ahol utánanéztem, mindenhol mást írnak :/



2018. jan. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ddr4-es? igen. belemegy az alaplapba? igen. tudja a lap kezelni? igen. tudja a proci kezelni? igen. Akkor mit problémázol?
2018. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolj bele azért kérdeztem, mert mondjuk nem tudom.. elvileg erre van az oldal :)
2018. jan. 7. 14:37
 3/4 szántóvető ***** válasza:

elég lett volna a lapra rákeresni.ugyanitt találsz támogatási listát is.

[link]

a ram amit kinéztél jó drága de mindegy,ha ez tetszik akkor vedd meg.

" Sok helyen ahol utánanéztem, mindenhol mást írnak :/"-elárulod hogy hol néztél utána?

2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tomshardware, userbenchmark, asrock forum, pcpartpicker... és még sorolhatnám. igazából már mind1, majd 2x8-ba fogok ramot venni, most már csak arra keresem a választ h mások hogyan használnak 3000 mhz ramot ehhez a laphoz és procihoz, amikor 2666 mhz felett elvileg már OC-nak számít.
2018. jan. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!