Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive-rol kimentett mappáim...

Pendrive-rol kimentett mappáim miert változtak néhány Kb-os fájlokká?

Figyelt kérdés
Pendrive-ra pakolas utan vettem eszre (eredeti helyerol pedig sajnos toroltem abban a tudatban hogy a pendrive-on van) hogy nem tudom megnyitni a ramasolt cuccokat, a helyet (kb 40GB) viszont foglalja, tehat a tartalom megvan. Elvesztek a cuccaim? Mit ker cserebe aki nekem helyrehozza? :D

#fájl #pendrive #mappabol
2018. jan. 7. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szóval rátetted a pendrájvra és utána a gépre mikor vissza másolod csak néhány kb-osak lesznek?

Recuva,pandorarecovery-kkel visszaállíthatod.

Illetve ha a gépet kikapcsolod akkor nem fog írni rá több adatot és akkor vissza is tudod állítani talán.

2018. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha van másik géped akkor azon csináld meg inkább, hogy egy bootolhato pendrive-ot készítesz és [link]

Ez alapján.

2018. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja igen mekkora a pendrive mérete és a tipusa mi?
2018. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Micro sd hc vagy mi Hama tipusu kartyaolvasoval

Koszonom a villamgyors valaszaitokat csak az a baj ez nekem kinai

Artatlan tudatlan aldozat vagyok :D

2018. jan. 7. 17:41
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja es 64GBos volt a kartya

Azert batorkodtam kiirni hogy ki mit ker a szervizert mert en sajnos nem ertek hozza :(

2018. jan. 7. 17:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Válaszaidat*
2018. jan. 7. 17:45
 7/11 Martinez91 válasza:
fájl tipusa van annak ami mappa lett volna azaz 32 kb mindegyik . a memóriakártyán a helyet lefoglalja viszont recuve-val még nem csak hasonló programmal probltuk azzal nem lehetett menteni sajnos esetleg videó link van róla ami alapján próbálkozhatunk vele ?
2018. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csat le kell futatni azon a merevlemezen vagy kártyán amiről a fájlokat vissza akarjátok szerezni.

Össze állítottam egy csomagot abból valamelyiket kiprobálhatjátok privátba küldöm.

2018. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Martinez91 válasza:
oké köszi
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Martinez91 válasza:
kiprobáltam a recuve-t és az állapotnál azt irja helyreállíthatatlan... de a helyet akkor is foglalja a memóriakártyán
2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!