Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért hirdet (majdnem) mindenk...

Miért hirdet (majdnem) mindenki mostanában nagybetűs "GÉMER" gépet vga nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy harmatgyenge videókártyával kiegészített egyébként jónak tűnő konfigot.

Kicsit kiábrándító.. Szerettem volna öcsémet meglepni 80-90 körül egy nem gamer de játékra alkalmas géppel erre ez fogadott.Hardveraprón néztem..az én kocka időmben még nem ilyenek voltak az emberek.



2018. jan. 7. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szokásuk az embereknek manapság mindenre ráaggatni a GAMER jelzőt.

Szimplán azért, hogy aki esetleg nem ért hozzá, de látja hogy olcsó és ott van hogy GAMER: az megvegye.

2018. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor inkább elviszem gokartozni és veszek neki egy tábla GÉMER csokit..

Köszi a választ.

Egyre többet csalódok az emberekben..mi lesz így velünk :D :c

2018. jan. 7. 19:11
 3/8 Szirty ***** válasza:
lehet azért, mert a VGA (ami 640x480-as felbontás 16 színnel) a mai játékokhoz kevés.
2018. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért lehet találni. Ez pl. korrekt ennyiért, és megbízhatónak tűnik az eladó:

[link]


Egyébként VGA-t lehet venni külön is, nem olyan nagy tragédia, ha a gép nem tartalmazza.


Kiábrándító, igen, de sajnos ez van. A kereskedelem ilyen, máshol is megpróbálják páran átb***ni a laikust, legyen szó házról, járműről, egyéb műszaki cikkről, amihez kicsit konyítani is kell, ha meg akarjuk találni a számunkra megfelelőt.

2018. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak mindig ilyen divatszavak. Amikor én voltam gyerek húsz évvel ezelőtt, akkor a multimédia volt az aktuális. Minden ócska PC multimédiás volt, ami annyit jelentett, hogy beleraktak egy 500 forintos noname hangkártyát.
2018. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Főleg a linkelt gépet. Le is beszéltük megyek érte. Jutalékot kéne kapnod kedves válaszoló.. :D
2018. jan. 7. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy nagyon jó kis gép ennyi pénzért.
2018. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan videokártya árak mellett ami akkoriban volt nem csoda hiszen egy gép nem került annyiba mint egy normálisan használható kártya. Ezeket a tulaj megtartotta és csak a vasat adta el azzal hogy gémerkedni alkalmas. Valóban nem tisztességes mert ezzel a szóval elég magas lécre helyezte árban az egyébként elavulásra ítélet játék konfigját.
2023. márc. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!